Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Статті про масло чорного кмину

Так що ж таке масло чорного кмину?

Це однолітня рослина, розповсюджена в басейні Середземного моря. На арабському-хаббатуль барака,на латині Nigella Sativa, відоме в країнах СНД як Чорнушка. Мусульмани використовували й широко рекомендували чорний кмин протягом багатьох сторіч, і на цю тему написані сотні статей.

Захисні властивості масла чорного кмину при захворюваннях печінки

Чорний кмин має гепатозахисні властивості при деяких випадках печіночної токсичності. У народній медицині використовуються як самі насіння, так і масло чорного кмину для лікування хвороб печінки. Ціль цього аналізу укладається в дослідженні властивостей водної суспензії чорного кмину у вуглецевому тетрахлориді (CCL4), який стає причиною хвороб печінки.

Масло чорного кмину: як воно працює?

Масло чорного кмину містить більш ста компонентів, сполучення яких дає синергетичний ефект. При включенні чорного кмину в повсякденний раціон, організм збагачується білками, вуглеводами, рослинними оліями й жирами, Омега-3, Омега-6, ефірними маслами й мікроелементами.

Масло чорного кмину й малята

Маленькі діти часто мучаються через скупчення газиків у кишечнику. Від цього в малят трапляються кольки – причина багатьох безсонних ночей у молодих батьків. Використовуючи препарати із чорного кмину, можна призупинити шумування в шлунках малят і допомогти вивести гази. Крім цього, чорний кмин знімає хворобливі відчуття й розслаблює мускулатуру кишечника. Усі ці властивості насіння і масла чорного кмину як не можна краще підходять у випадках проблем з дитячим травленням, що формується.

Масло чорного кмину. Профілактика.

Що ж робить масло чорного кмину таким особливим у гармонізації й регуляції імунітету й очищенню травного тракту (зокрема детоксикації кишечнику)? Ці проблеми є відправними пунктами до серйозних розладів і захворювань.
Гармонізація імунної системи означає, що це ослаблена захисна система підсилюється й може захистити себе від великої різноманітності мікробів; у той же самий час нормалізується реакція імунної системи на небажані речовини, полегшуючи стан страждаючих від алергії.

Дослідження французьких учених препарату на основі чорного кмину при гепатиті

Лабораторні дослідження функціонування печінки показали нормалізацію печіночних ензим у всіх пацієнтів після застосування капсул з маслом чорного кмину; згідно з кількісною оцінкою РНК вірусу гепатиту Із за допомогою ПЦР в 70 % пацієнтів спостерігається повна ремісія веремії, а в 30% пацієнтів - часткова ремісія.

Американські вчені про чорний кмин: «…запобігання й лікування раку грудей»

Nigella Sativa L, (Чорний кмин) східна рослина, тривалий час використовувався як природні ліки при лікуванні гострих і хронічних станів. Також при лікуванні діабету, гіпертонії, і дерматологічних хвороб.

Однак донедавна властивості чорний кмин були недостатньо досліджені при раковій терапії. 

Масло чорного кмину допомагає при атеросклерозі й знімає запалення

Американські вчені із Центрального технологічного науково-дослідного інституту провели ряд досліджень і з'ясували: кмин здатний боротися з мікробами, допомагає впоратися з високою температурою, болючими відчуттями й має високу концентрацію антиоксидантів, повідомляє АМИ-ТАСС.

Згадування про чорний кмин у грецькій і арабській медицині

Чорний кмин займає велике місце в грецькій і арабській медицині, засновниками якої були Гіппократ і Авиценна. Древнє арабське прислів'я говорить: «Благословенне насіння ( Хаббат-Уль-Бaрaкa ) виліковує від будь-якої хвороби, крім смерті».
У древніх євреїв поряд з основою харчування, таких як, пшениця, просо й динкель у біблії (Ісая 28, 23-29) згадується Мaслo чорнoгo кмину. Золото фараонів. Ще в древньому Єгипту знали й цінували це маленьке чорне насіння. Про нього згадувалося в папірусних сувоях; амфори з Мaслoм чорного кмину знайшли в гробницях Тутанхамона й ін.

Чорний Кмин. Стаття Ханса Вагнера.

Безліч практикуючих лікарів у різних країнах в останні роки стали використовувати мaслo чорнoгo кмину при лікуванні запальних процесів усіх видів, а також грибкових інфекцій. Також, чорний кмин ефективно знижує рівень цукру в крові, що підтверджується численними дослідженнями.

Дослідження антиракових властивостей масла чорного кмину Інститутом Томаса Джефферсона

Чорний кмин, використовуваний століттями в традиційній східній медицині, може вилікувати одну із самих важких форм раку — пухлина підшлункової залози. Учені Університету Томаса Джефферсона виявили, що thymoquinone, витяг з nigella sativa або чорного кмину, блокує ріст панкреатичних ракових кліток і викликає їхню запрограмовану смерть.

Мaслo чорнoгo кмину. Дослідження англійських учених

У Великобританії були проведені чотири клінічні дослідження масла чорного кмину, у яких брало участь 152 пацієнта страждаючих різними алергійними недугами (алергійний риніт, бронхіальна астма, атопічна екзема). Щоденна доза масла чорного кмину залежно від ваги хворого становила 3-6 мл.

Учені єдині в думці: чорний кмин дуже потужний засіб

Його насіння вже більш 3000 років використовують і як пряність, і як натуральний оздоровчий засіб. Із середини минулого століття було проведено понад 200 досліджень в міжнародних університетах, результати яких були опубліковані в закордонних засобах масової інформації.

Чорний кмин може вилікувати пухлину підшлункової залози

Чорний кмин може вилікувати одну із самих важких форм раку - пухлина підшлункової залози. Учені з університету Томаса Джефферсона виявили, що thymoquinone витягнутий із чорного кмину, блокує ріст панкреатичних ракових кліток і викликає їхню запрограмовану смерть. Склад рослини має сильні антиракові властивості завдяки наявності антиокислювачів, говорять американські біологи.

Рецепти традиційного використання насіння Чорного кмину з усього світу

Протягом століть чорний кмин і його олія використовується людьми в Азії, Африці, на Близькому і Далекому Сході для зміцнення здоров'я і боротьби з хворобами. Вона традиційно використовується для лікування різних захворювань і станів, пов'язаних з респіраторними захворюваннями, шлункау і стравоходу, нирок і печінки, серцево-судинної та імунної підтримки системи і поліпшення здоров'я в цілому.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення