Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

ТАК ЩО Ж ТАКЕ МАСЛО ЧОРНОГО КМИНУ?

Це однолітня рослина, розповсюджена в басейні Середземного моря. На арабському-хаббатуль барака,на латині Nigella Sativa, відоме в країнах СНД  як Чорнушка. Мусульмани використовують й широко рекомендують чорний кмин протягом багатьох сторіч, і на цю тему написані сотні статей. Пророк Мухаммед сказав:«У чорному кмині лікування від будь-якої недуги, крім смерті».

Kрім того чорний кмин містить кристаличну речовину за назвою nigellone — це один з антиоксидантів, що містить вітаміни А и В. Nigellone уважається одним з засібів, що протидіють так званим вільним радикалам, Глотасион відіграє головну роль у захисті організму від патогенної флори, що активує боротьбу проти раку.

Масло чорного кмину (калинджи, чорнушки) Black seed oil «Hemani» виробляється в Пакистані міжнародною компанією «Hemani»  (Об'єднані Арабські Емірати) з добірного суданського насіння методом холодного віджиму, що гарантує збереження унікального складу чорного кмину. Застосовується в якості лікувально-профілактичного засібу; є потужним стимулятором імунітету; має широкий спектр дії.

Лікувальні властивості чорного кмину

Результат наукових досліджень профільних спеціалізованих лабораторій багатьох країн світу підтверджує факт ефективного впливу масла чорного кмину на вилочкову залозу, стимулювання й регулювання функціонування якої відновлює й зміцнює імунну систему людини.

До складу чорного кмину входять речовини, що активують боротьбу проти раку (Дослідження Національного інституту раку (NCI) - Kimmel Cancer Center in Jefferson (USA). Ці властивості чорному кмину дає тимохинон, що є потужним протираковим агентом, що значно сповільнює та зупиняє ріст ракових клітин.

Ефірні масла чорного кмину включають p-cymene, лимонен і карвон, що володіють потужним природним антиоксидантними і протизапальними властивостями.

Аналізи крові людей після проходження курсу прийому масла чорного кмину підтвердило збільшення кількості T-Лімфоцитів, Т-кілерів та інших клітин, що здійснюють функцію відновлення й зміцнення захисних властивостей людського організму, тобто безумовно сприяло лікуванню.

Масло чорного кмину - ефективний антибактеріальний засіб, причому на відміну від синтетичних препаратів не порушує баланс корисної кишкової мікрофлори, тобто не викликає дисбактеріоз.

Компоненти, що входять в унікальний жирнокислотний склад чорного кмину зміцнюють і підвищують еластичність стінок, зменшують ламкість і проникність капілярів, перешкоджають утворенню тромбів, знижують артеріальний тиск, сприяють зниженню вмісту в крові холестерину, запобігаючи утворенню небезпечних атеросклеротичних бляшок, а також перешкоджають розвитку запальних процесів у серцево-судинній системі.

 Наявність у складі олії чорного кмину фосфоліпідів покращує дезінтоксикаційну функцію печінки, сприяє відновленню клітинних мембран гепатоцитів, запобігає розвитку жирової дистрофії печінки.

Введення в раціон харчування олії чорного кмину покращує роботу травної системи: покращує перистальтику шлунка і кишечника, має жовчогінну дію, відновлює нормальний баланс корисної кишкової флори, нормалізує кислотність шлункового соку, перешкоджає розвитку ерозійно-виразкових процесів.

Необхідно відзначити, що олія чорного кмину сприяє зниженню вмісту цукру в кровоносній системі людини, тобто ефективно в боротьбі з цукровим діабетом.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення