Святкові аромати твоєї мрії

Oyuny-AL HARAMAIN /
Оюні-Аль Харамейн
20 мл

Oyuny-AL HARAMAIN

695 грн.

Al Haramain
Tanasuk / Аль Харамайн
Танасук 12 мл
Al Haramain Tanasuk

585 грн.

Al Haramain - Faris /
Аль Харамайн - Фаріс
12 мл
Al Haramain – Faris

585 грн.

Al Haramain Amira /
Аль Харамайн Аміра
12 мл
Amira Al.Haramain

520 грн.

URBANIST FEMME
100 мл
  
URBANIST FEMME

750 грн.

AL HARAMAIN-Safa
(АЛЬ-ХАРАМЕЙН-
Сафа) 10 мл

185 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Захисні властивості масла чорного кмину при захворюваннях печінки

Автор: Ал-Гамди МС.. Відділ Фармакології, Коледж Медицини, Університет Кінг Файсал, Даммам, Саудівська Аравія (mghamdi@Dammam.kfu.edu.sa)

Захисні властивості масла чорного кмину при захворюваннях печінкиЧорний кмин має гепатозахисні властивості при деяких випадках печінкової токсичності. У народній медицині використовуються як самі насіння, так і масло чорного кмину для лікування хвороб печінки.

Ціль цього аналізу складається в дослідженні властивостей водної суспензії чорного кмину у вуглецевому тетрахлориді (CCL4), який стає причиною хвороб печінки. Водна суспензія насіння давалася орально у двох дозах (250 мг./кг і 500 мг./кг) протягом п'яти днів. Експериментальна група приймала CCL4 (250 микрол/кг внутрібрюшно / день у маслиновім маслі) на 4 і 5 дні.

Тварини, яких лікували за допомогою CCL4, показали значну зміна жиру й зм'якшення запальних процесів у порівнянні з основною групою. Даний ефект був значно зменшений у тварин, які пролікувались чорним кмином.

Гістопатологічні або біохімічні зміни були не очевидними при прийманні тільки чорного кмину. Відбулося зменшення рівня аспарагінової трансамінази й аланінової амінотрансферази, тоді як лактатдегідрогеназа була значно підвищена у тварин, що приймали CCL4, у порівнянні з основною групою.

Лактатдегідрогеназа була відновлена до нормального рівня, але рівні аспарагінової трансамінази й лактатдегідрогеназа були підвищені у тварин, що попередньо приймали Нігелла сатіва. На закінчення, чорний кмин виявився безпечним і можливо захисним засобом проти гіпотоксичності CCL4. Проте, подальші дослідження усе ще необхідні.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення