Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Захисні властивості масла чорного кмину при захворюваннях печінки

Автор: Ал-Гамди МС.. Відділ Фармакології, Коледж Медицини, Університет Кінг Файсал, Даммам, Саудівська Аравія (mghamdi@Dammam.kfu.edu.sa)

Захисні властивості масла чорного кмину при захворюваннях печінкиЧорний кмин має гепатозахисні властивості при деяких випадках печінкової токсичності. У народній медицині використовуються як самі насіння, так і масло чорного кмину для лікування хвороб печінки.

Ціль цього аналізу складається в дослідженні властивостей водної суспензії чорного кмину у вуглецевому тетрахлориді (CCL4), який стає причиною хвороб печінки. Водна суспензія насіння давалася орально у двох дозах (250 мг./кг і 500 мг./кг) протягом п'яти днів. Експериментальна група приймала CCL4 (250 микрол/кг внутрібрюшно / день у маслиновім маслі) на 4 і 5 дні.

Тварини, яких лікували за допомогою CCL4, показали значну зміна жиру й зм'якшення запальних процесів у порівнянні з основною групою. Даний ефект був значно зменшений у тварин, які пролікувались чорним кмином.

Гістопатологічні або біохімічні зміни були не очевидними при прийманні тільки чорного кмину. Відбулося зменшення рівня аспарагінової трансамінази й аланінової амінотрансферази, тоді як лактатдегідрогеназа була значно підвищена у тварин, що приймали CCL4, у порівнянні з основною групою.

Лактатдегідрогеназа була відновлена до нормального рівня, але рівні аспарагінової трансамінази й лактатдегідрогеназа були підвищені у тварин, що попередньо приймали Нігелла сатіва. На закінчення, чорний кмин виявився безпечним і можливо захисним засобом проти гіпотоксичності CCL4. Проте, подальші дослідження усе ще необхідні.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення