Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Дослідження антиракових властивостей масла чорного кмину інститутом Томаса Джефферсона

МОСКВА, 28 травня. / АМИ-ТАСС/

Чорний кмин, трава, використовувана століттями в традиційній східній медицині, може вилікувати одну із самих важких форм раку — пухлина підшлункової залози. Учені Університету Томаса Джефферсона виявили, що thymoquinone, витяг з nigella sativa або чорного кмину, блокує ріст панкреатичних ракових клітин і викликає їхню запрограмовану смерть.

На думку медиків, чорний кмин може застосовуватися для широкого спектра хвороб, включаючи імунні. Склад рослини має сильні антиракові властивості завдяки наявності антиокислювачів, говорять американські біологи. Наукові тестування довели, що чорний кмин знищує приблизно 80% ракових агентів, при цьому активуючи безліч важливих генів, що борються з ростом пухлини: ген придушення пухлини p53, ген, що сприяє запрограмуванню смерті клітини Bax, що забороняє смерть здорової клітини bcl-2 і залучений у регулювання різних фаз роботи клітки ген p21.

Також лікарі помітили, що thymoquinone викликав генетичні зміни в панкреатичних ракових клітинах, трансформуючи структуру ДНК. Тепер планується використовувати склад чорного кмину у якості медикаментозного засібу проти смертельно небезпечної хвороби печінки. Чорний кмин – nigella sativa – вирощується в багатьох країнах, включаючи Індію, Бірму, Саудівську Аравію і Єгипет. Гомеопати й народна медицина давно використовують настойку, Мaслo і насіння чорного кмину. Зокрема, при ракових захворюваннях, виразковій хворобі шлунка, запаленні ясен, дорослим рекомендується приймати ранком і ввечері за 15 хвилин до їжі по однієї чайній ложці масла чорного кмину, слід запити столовою ложкою натурального меду, розведеного в половині склянки води.

Джерело АМИ-ТАСС

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення