Святкові аромати твоєї мрії

Oyuny-AL HARAMAIN /
Оюні-Аль Харамейн
20 мл

Oyuny-AL HARAMAIN

695 грн.

Al Haramain
Tanasuk / Аль Харамайн
Танасук 12 мл
Al Haramain Tanasuk

585 грн.

Al Haramain - Faris /
Аль Харамайн - Фаріс
12 мл
Al Haramain – Faris

585 грн.

Al Haramain Amira /
Аль Харамайн Аміра
12 мл
Amira Al.Haramain

520 грн.

URBANIST FEMME
100 мл
  
URBANIST FEMME

750 грн.

AL HARAMAIN-Safa
(АЛЬ-ХАРАМЕЙН-
Сафа) 10 мл

185 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Дослідження антиракових властивостей масла чорного кмину інститутом Томаса Джефферсона

МОСКВА, 28 травня. / АМИ-ТАСС/

Чорний кмин, трава, використовувана століттями в традиційній східній медицині, може вилікувати одну із самих важких форм раку — пухлина підшлункової залози. Учені Університету Томаса Джефферсона виявили, що thymoquinone, витяг з nigella sativa або чорного кмину, блокує ріст панкреатичних ракових клітин і викликає їхню запрограмовану смерть.

На думку медиків, чорний кмин може застосовуватися для широкого спектра хвороб, включаючи імунні. Склад рослини має сильні антиракові властивості завдяки наявності антиокислювачів, говорять американські біологи. Наукові тестування довели, що чорний кмин знищує приблизно 80% ракових агентів, при цьому активуючи безліч важливих генів, що борються з ростом пухлини: ген придушення пухлини p53, ген, що сприяє запрограмуванню смерті клітини Bax, що забороняє смерть здорової клітини bcl-2 і залучений у регулювання різних фаз роботи клітки ген p21.

Також лікарі помітили, що thymoquinone викликав генетичні зміни в панкреатичних ракових клітинах, трансформуючи структуру ДНК. Тепер планується використовувати склад чорного кмину у якості медикаментозного засібу проти смертельно небезпечної хвороби печінки. Чорний кмин – nigella sativa – вирощується в багатьох країнах, включаючи Індію, Бірму, Саудівську Аравію і Єгипет. Гомеопати й народна медицина давно використовують настойку, Мaслo і насіння чорного кмину. Зокрема, при ракових захворюваннях, виразковій хворобі шлунка, запаленні ясен, дорослим рекомендується приймати ранком і ввечері за 15 хвилин до їжі по однієї чайній ложці масла чорного кмину, слід запити столовою ложкою натурального меду, розведеного в половині склянки води.

Джерело АМИ-ТАСС

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення