Святкові аромати твоєї мрії

Oyuny-AL HARAMAIN /
Оюні-Аль Харамейн
20 мл

Oyuny-AL HARAMAIN

695 грн.

Al Haramain
Tanasuk / Аль Харамайн
Танасук 12 мл
Al Haramain Tanasuk

585 грн.

Al Haramain - Faris /
Аль Харамайн - Фаріс
12 мл
Al Haramain – Faris

585 грн.

Al Haramain Amira /
Аль Харамайн Аміра
12 мл
Amira Al.Haramain

520 грн.

URBANIST FEMME
100 мл
  
URBANIST FEMME

750 грн.

AL HARAMAIN-Safa
(АЛЬ-ХАРАМЕЙН-
Сафа) 10 мл

185 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Американські вчені про чорний кмин: «…запобігання й лікування раку грудей»

Американські вчені про чорний кминЕфект насіння масла чорного кмину й окисного стресу на виживання ракових клітин грудей MCF-7.

Автори:
Фарах В. О., Бегум Р.А. Університет Штату Джэксон, Джэксон, МС 39217, США.

Nigella Sativa L, (Чорний кмин) східна рослина, тривалий час використовувався як природні ліки при лікуванні гострих і хронічних станів. Також при лікуванні діабету, гіпертонії, і дерматологічних хвороб.

Однак донедавна властивості чорного кмину були недостатньо досліджені при раковій терапії. Тому, ми досліджували властивості Чорного кмину при взаємодії ракових клітин грудей MCF-7 з водними й спиртовими екстрактами, також у сполученні з H2O2 у якості окисного стресу. Були проведені виміри виживання клітки під різними концентраціями й сполученнями. Використовувалися стандартні методи оцінки клітинних культур, такі як, протокол розкриття в 96 клітках і фторо - спектрофотомерія.

Слідкуючи за ростом клітки на 90%, розкриття у воді (WE) і етанолі (AE) був виведений екстракт Чорного кмину й H2O2. Був обчислений Індекс Токсичності (LC50) з відсотків виживання за допомогою аналізу регресії. Результати показали, що спиртової екстракт і комбінації були здатні повністю інактивувати клітини MCF-7 (LC50 коливається від 377.16-573.79, також спостерігалося зменшення активності для H2O2 + AE, AE і змішування WE і AE). H2O2 ефективно інактивував клітки MCF-7 (LC50 = 460.94). Найменш ефективні комбінації були WE + H2O2, WE + AE + H2O2, і WE (LC50 минулого 725.79, 765.94, і 940.5 відповідно). Комбінації крім AE + H2O2 показали можлива взаємодія, яка веде до зменшення їхньої активності. На закінчення, чорний кмин виявляється ефективним засобом в інактивуванні ракових клітин грудей MCF-7, що відкриває нові можливості для позитивних результатів в області запобігання й лікування раку.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення