Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Масло чорного кмину. Профілактика.

Що ж робить масло чорного кмину таким особливим у гармонізації й регуляції імунітету, очищенню травного тракту (зокрема детоксикації кишечника)?  Ці проблеми є відправними пунктами до серйозних розладів і захворювань.

Гармонізація імунної системи означає, що це ослаблена захисна система підсилюється й може захистити себе від великої різноманітності мікробів; у той же самий час нормалізується реакція імунної системи на небажані речовини, полегшуючи стан страждаючих від алергії.

Чорний кмин приймають як профілактичний засіб перед холодною порою року, з метою зміцнення захисту організму від інфекцій і захворювань дихальних шляхів, усунення алергійних реакцій до сезону цвітіння. Таке лікування повинне тривати від 6 тижнів до 3 місяців. У перші шість тижнів потрібно приймати по одній чайній ложці три рази в день. Після 6 тижнів доза може бути зменшена наполовину.

Чорний кмин ефективно використовується для  очищення кишечника. Погіршення стану кишкового тракту приводить до важких наслідків. Як сказав Парацельс: «Смерть перебуває в кишечнику».

Токсини накопичуються від шкідливих кишкових бактерій і дріжджових грибків, які не виводяться з організму через схильність до запорів.

Це нагромадження токсинів може привести до багатьох захворювань і функціональним порушенням роботи організму. Спочатку симптоматика може бути така: чергування поносу й запору, місцеві запалення кишечника й метеоризм, а також постійна утома, непояснені мігрені, а пізніше - хронічні ревматизм і артрит, шкірні захворювання й алергія.

У цих випадках, Масло Чорного Кмину можна використовувати в якості підтримуючої терапії через його антибактеріальні властивості й місткість ефірних масел, які, під час переварювання в кишечнику очищають тракт.

І найголовніше - масло чорного кмину має тільки позитивні відгуки.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення