Святкові аромати твоєї мрії

Oyuny-AL HARAMAIN /
Оюні-Аль Харамейн
20 мл

Oyuny-AL HARAMAIN

695 грн.

Al Haramain
Tanasuk / Аль Харамайн
Танасук 12 мл
Al Haramain Tanasuk

585 грн.

Al Haramain - Faris /
Аль Харамайн - Фаріс
12 мл
Al Haramain – Faris

585 грн.

Al Haramain Amira /
Аль Харамайн Аміра
12 мл
Amira Al.Haramain

520 грн.

URBANIST FEMME
100 мл
  
URBANIST FEMME

750 грн.

AL HARAMAIN-Safa
(АЛЬ-ХАРАМЕЙН-
Сафа) 10 мл

185 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Масло чорного кмину. Профілактика.

Що ж робить масло чорного кмину таким особливим у гармонізації й регуляції імунітету, очищенню травного тракту (зокрема детоксикації кишечника)?  Ці проблеми є відправними пунктами до серйозних розладів і захворювань.

Гармонізація імунної системи означає, що це ослаблена захисна система підсилюється й може захистити себе від великої різноманітності мікробів; у той же самий час нормалізується реакція імунної системи на небажані речовини, полегшуючи стан страждаючих від алергії.

Чорний кмин приймають як профілактичний засіб перед холодною порою року, з метою зміцнення захисту організму від інфекцій і захворювань дихальних шляхів, усунення алергійних реакцій до сезону цвітіння. Таке лікування повинне тривати від 6 тижнів до 3 місяців. У перші шість тижнів потрібно приймати по одній чайній ложці три рази в день. Після 6 тижнів доза може бути зменшена наполовину.

Чорний кмин ефективно використовується для  очищення кишечника. Погіршення стану кишкового тракту приводить до важких наслідків. Як сказав Парацельс: «Смерть перебуває в кишечнику».

Токсини накопичуються від шкідливих кишкових бактерій і дріжджових грибків, які не виводяться з організму через схильність до запорів.

Це нагромадження токсинів може привести до багатьох захворювань і функціональним порушенням роботи організму. Спочатку симптоматика може бути така: чергування поносу й запору, місцеві запалення кишечника й метеоризм, а також постійна утома, непояснені мігрені, а пізніше - хронічні ревматизм і артрит, шкірні захворювання й алергія.

У цих випадках, Масло Чорного Кмину можна використовувати в якості підтримуючої терапії через його антибактеріальні властивості й місткість ефірних масел, які, під час переварювання в кишечнику очищають тракт.

І найголовніше - масло чорного кмину має тільки позитивні відгуки.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення