Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

СОНЦЕЗАХИСНІ ЗАСОБИ 


 

CОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ SPF 60 ++ ANTI-AGING & MOISTURE SUN CREAM SPF 60 ++ 60g (DRL-1651)  ЦЕНА:  325.00 ГРН.

Крем сонцезахисний антивіковий та зволожуючий SPF 60++ - 60 гр - 1 шт. Переваги: Потужний антиоксидантний комплекс, який допомагає захистити шкіру від вільних радикалів, спричинених УФ-променями, зберігаючи її молодий вигляд. Регулярне використання щодня може захистити шкіру від сонячних променів та запобігти передчасному старінню шкіри, появі темних плям через сонячне світло. Його легка формула швидко вбирається, не містить олій, некомедогенна і не закупорює пори. 
Особливості: Захист - Наслідки впливу сонця - Старіння - Темні плями - Без масла - Водостійкий і стійкий до поту.
Типи шкіри: Підходить для всіх типів шкіри. Як використовувати: нанесіть необхідну кількість продукту на обличчя та ділянки тіла, які можуть зазнавати впливу ультрафіолетових променів. Повторювати застосування кожні 2 години.
CОНЦЕЗАХИСНИЙ СПРЕЙ SPF 60 ++ ANTI-AGING & MOISTURE SUN SPRAY SPF 60 ++ 150МЛ (DRL-1652)  ЦЕНА:  325.00 ГРН.

Простий у нанесенні безперервний спрей забезпечує гладке, безпросвітне та рівномірне покриття та швидко вбирається в шкіру, захищає UVA/UVB від сонячних опіків і запобігає передчасному старінню шкіри, зморшкам і тонким лініям, викликаним сонцем. Сонцезахисний крем також можна наносити з будь-якого положення.
Спосіб застосування: перед виходом на сонце протягом 15 хвилин добре струсіть перед використанням. Ретельно розпиліть вручну та рівномірно розподіліть по всіх відкритих ділянках. Тримайте контейнер на відстані 4-6 см від шкіри для нанесення. Не розпилюйте безпосередньо на обличчя.
Повторне нанесення через 80 хвилин плавання або потовиділення. Відразу після висихання рушником. Принаймні кожні 2 години.КРЕМ ВІД ЗАГАРУ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ЗВОЛОЖЕННЯ SPF50 60 гр.Dr. Rashel Hydrate sun cream SPF50 60гр  ЦЕНА:  325.00 ГРН.

Допомагає підтягнути шкіру та ефективно запобігає шкідливій дії УФ-випромінювання на сонці, має зволожуючі властивості, захищає шкіру від зневоднення, призначений для повсякденного використання, зволожує та живить шкіру та захищає її від шкідливого впливу сонячних променів, що може викликати потемніння. шкіру та передчасні зморшки, він також захищає шкіру від вільних радикалів. Переваги Зміцнення та підтяжка шкіри Гладка відбілююча шкіра Зволоження шкіри Захист від Сонця Зів'яла шкіра з ластовинням Шкіра буде сяяти весь день Спосіб застосування: Наносите до і під час перебування на сонці на останньому етапі догляду за шкірою. Нанесіть необхідну кількість продукту на обличчя, шию, руки та ноги, які можуть впливати на ультрафіолетові промені. Повторювати застосування кожні 2 години
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення