Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Масло чорного кмину: як воно працює?

Масло чорного кмину містить більш ста компонентів,  сполучення яких дає синергетичний ефект. При включенні  чорного кмину в повсякденний раціон, організм збагачується білками, вуглеводами, рослинними оліями й жирами, Омега-3, Омега-6, ефірними маслами й мікроелементами.

Повний аналіз жирних кислот чорного кмину

 • 56% лінолева кислота
 • 24,6% олеінова кислота
 • 12% пальмітинова кислота
 • 3% стеаринова кислота
 • 2,5% ейкозотрієнова кислота
 • 0,7% ліноленова кислота
 • 0,16% миристиновая кислота
 • Омега 6 і 3

Для найкращого балансу омега 6 і омега 3, їхнє співвідношення в організмі повинне бути 3:1 відповідно. Незважаючи на інше співвідношення в насінні чорного кмину, уживання їх дає той же ефект при виробленні Простогландину Е1. Дослідження визначили, що це викликане наявністю в складі тимохинона.

Тимохінон

Є антиоксидантом, що перешкоджають утворенню небажаних простогландинів, протизапальним і болезаспокійливим засобом. Має жовчогінну дію – поліпшує жировий обмін і прискорює процес детоксикації.

Має бронхорозширюючий ефект, захищає від приступів астми.

Доведено, що він інгубує секрецію гистамину й може бути основою альтернативної терапії на базі кортизону для деяких страждаючих алергією.

Тимохінон зарекомендував себе як природний антиоксидант, коли кисень не повністю переробляється в клітинній мембрані, що може бути пов'язане із уживанням алкоголю, наркотиків, поганим харчуванням і забрудненням навколишнього середовища, що приводить до утворення вільних радикалів. Це може привести до катаракти, хвороб серця, ослабленню імунної системи, ревматоїдному артриту, хворобам Паркінсона й Альцгеймера, інсульту, діабету й раку.

Вироблення Простогландину Е1

Нобелівська премія з медицини 1982 року була присуджена за дослідження простогландину. Він містить до 50% поліненасичених жирів і отже необхідний для організму. По складу ефірних масел Чорний кмин можна порівняти з огуречником і примулою,  але проте він містить цілий ряд цілющих компонентів  і більш універсальний у застосуванні. Сполучення незамінних жирних кислот і ефірних масел відіграє важливу роль у виробленні організмом Простогландину Е1. Це гармонізує роботу імунної системи.

Простогландин E1

 • Регулює функції мозку, нервову провідність, а також секрецію провідникових речовин
 • Сприяє зниженню кров'яного тиску й розширенню кровоносних посудин
 • Регулює імунну систему й активізує Т-Лімфоцити, які необхідні організму для захисту від хвороб
 • Придушує алергійні процеси
 • Нормалізує уражену шкіру
 • Має бронхорозширяючий ефект
 • Збільшує секрецію гормонів підшлункової залози, наприклад інсуліну
 • Має протизапальну дію, запобігаючи вивільнення певних ферментів, які беруть участь у процесі запалення.

Простогладин Е1 впливає на імунну систему, усуваючи вільні радикали, пухлини й ракові клітини.

Нігеллон

Також має бронхорозширяючий, спазмолітичний і зігрівальний ефект, отже допомагає при респіраторних захворюваннях, таких як астма й коклюш. Дослідження показали, що нігеллон також має антигістамінні властивості.

Сапонін мелатин

Має сильні  антисептичні властивості й використовується як проносний й протизапальний засіб. Підходить для знищення паразитів у немовлят, на відміну від більшості інших рослинних засібів. Також підвищує секрецію й вважається муколиптичним і відхаркувальним засобом.

Бета-систерол

Знижує рівень холестерину й збільшує секрецію.

Вітамін B2

Необхідний організму для метаболізму амінокислот і вуглеводів.

Вітамін B1

Відіграє важливу роль, допомагаючи організму перетворювати вуглеводи й жири в енергію. Він необхідний для нормального росту й розвитку, допомагає підтримувати нормальне функціонування серця, нервової й травної систем.

Вітамін B3

Має важливе значення в руйнуванні жирів і білків. Він підтримує тонус м'язів уздовж шлунково-кишкового тракту й сприяє здоров'ю нервової системи, шкіри, волосся, зору і печінки.

Селен

В останні роки ціла серія наукових праць підтвердила здатність селену разом з вітамінами - вітаміном Е и С захищати нас від згубної дії вільних радикалів. Ця тріада необхідна для виготовлення головних антиоксидантів. І виходить, селен можна вважати не тільки протираковим агентом, але й активним антиоксидантом, що перешкоджає старінню кожної клітки й організму в цілому.

Високий рівень селену і найважливіших вітамінів знижує ризик артриту й враження судин, інфарктів і інсультів, уберігає від  катаракти й взагалі від погіршення зору, у тому числі вікового.

Крім іншого селен допомагає організму позбуватися від важких металів – свинцю й ртуті. Тим, хто живе в несприятливих екологічних умовах, потрібно обов'язково подбати, щоб організму вистачало селену, так само як і службовцям, робота яких супроводжується нервовими стресами.

Слен поряд з ацетил-л-карнитином, цинком і вітамінами А и С знижує рівень гормону стресу – кортизола.

B-Каротин

B-Каротин перетвориться в печінці у вітамін А, вітамін відомий своєю протираковою активністю.

Аргінін

Важливий для росту, особливо у дітей

П'ятнадцять амінокислот становлять утримування білка в маслі чорного кмину, у тому числі дев'ять із дев'яти незамінних амінокислот. Незамінні амінокислоти не синтезуються в нашому організмі в достатній кількості та, таким чином, потрібно щоб були у нашому раціоні.

Чорний кмин також є джерелом кальцію, заліза, натрію й калію. Вони потрібні тільки в невеликих кількостях в організмі, основна функція цих елементів є робота в якості факторів в різних функціях ферменту.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення