Святкові аромати твоєї мрії

Oyuny-AL HARAMAIN /
Оюні-Аль Харамейн
20 мл

Oyuny-AL HARAMAIN

695 грн.

Al Haramain
Tanasuk / Аль Харамайн
Танасук 12 мл
Al Haramain Tanasuk

585 грн.

Al Haramain - Faris /
Аль Харамайн - Фаріс
12 мл
Al Haramain – Faris

585 грн.

Al Haramain Amira /
Аль Харамайн Аміра
12 мл
Amira Al.Haramain

520 грн.

URBANIST FEMME
100 мл
  
URBANIST FEMME

750 грн.

AL HARAMAIN-Safa
(АЛЬ-ХАРАМЕЙН-
Сафа) 10 мл

185 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Масло кминне

Масло кминнеБагато людей на сьогоднішній день готові приділяти своєму здоров'ю більше часу, ніж ще десять років тому. Завдяки цьому тривалість і якість життя може покращитися у нашого і наступних поколіннях. Саме для цих цілей на нашому офіційному сайті можна знайти масло кминне. Дана речовина на 100% натуральне. Воно не має в своєму складі добавок і має тривалим терміном зберігання. Дане народний засіб можна застосувати в безлічі випадків.

Лікувальні властивості кминної масла збережені завдяки унікальній техніці виготовлення. Так як сире насіння рослини не піддаються термальній обробці, Ви отримуєте максимально корисний продукт. У кминному маслі збережені вітаміни і корисні органічні мікроелементи, які живлять наш організм. У складі нескладно відзначити значимість кальцію, заліза, міді, амінокислот і дубильних речовин. Також формула містить вітаміни А, Е і D, бета-каротин і сапоніни. Завдяки цьому кминне масло сприяє підвищенню роботи мозку і органів травного тракту.

Варто відзначити, що також серед властивостей речовини є сечогінну дію на організм людини, тому не рекомендується перевищувати допустимі норми прийому препарату. Багато людей вживають засіб в їжу, щоб підвищити лібідо і в якості профілактики безпліддя. Це досягається завдяки наявності в складі речовини гормонів. Також не менш ефективно засіб справляється з очищенням крові. Систематичне застосування олії з кмином насіння сприяє зниженню холестерину. Це веде за собою поліпшення роботи серця і судинної системи.

У Вас є можливість впоратися з легкими формами різних захворювань і провести ефективну профілактику завдяки натуральним засобам в асортименті нашого сайту. Вибирайте якісне масло кминне, щоб позбутися від вугрів, грибка, шкірних і ендокринних захворювань. На нашому офіційному сайті можна більш детально ознайомитися з механікою дії засобу на організм. Зв'яжіться з нами по телефону, щоб здійснити замовлення на препарати на основі натурального масла вже сьогодні.


Рекомендуємо також випробувати засіб у разі онкологічного захворювання крові. Препарати на основі чистого кминної масла можуть не тільки призупинити розвиток недуги, але і усунути наслідки агресивного лікування.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення