Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Учені єдині в думці: чорний кмин дуже потужний засіб

Його насіння вже більш ніж 3000 років використовують і як пряність, і як натуральний оздоровчий засіб. Із середини минулого століття було проведено понад 200 досліджень в міжнародних університетах, результати яких були опубліковані в закордонних засобах масової інформації.

Чорний кмин і рак

В 1997 році Міжнародна Імунно-Біологічна Дослідницька Лабораторія Південної Кароліни (США) офіційно підтвердила факт, що вживання чорного кмину стимулює вироблення кісткового мозку, та є ефективним засобом у комплексній терапії й запобіганні розвитку ракових пухлин.

В 1989 році в Пакистанському медичному журналі з'явилася стаття про феноменальні властивості масла чорного кмину: * сприяє активізації енергії; * стимулює вилочкову залозу, зміцнює імунітет. Досліди, проведені доктором Альмуфти з Олександрійського університету, показали, що зовнішнє застосування масла чорного кмину перешкоджає виникненню ряду шкірних захворювань. В 1993 році в журналі «Annals of Allergy», була опублікована стаття, у якій говорилося, що застосування чорного кмину зменшує симптоми алергії, допомагає природному цілющому процесу — організм людини успішніше справляється з інфекціями, перемагає захворювання. При цьому це не порушується природний баланс організму.

Чорний кмин зміцнює імунітет

Учені дійшли висновку — під час застосування кминного масла, відбувається стимуляція організму в цілому. Аналізи, показали, що втримування життєво важливих T-Лімфоцитів — Т-кілерів і ін. клітин, відповідальних за посилення й зміцнення захисту організму в крові пацієнтів, що приймають чорний кмин, збільшувалося в кілька разів. В 1992 році в медичному департаменті університету Дакки проводилося дослідження антибактеріальних властивостей масла чорного кмину у порівнянні з п'ятьма сильними антибіотиками: ампіциліном, тетрацикліном, котримоксазолом, гентамицином і налидиксовой кислотою. Безперечні потужні факти  – Мaслo чорного кмину показало себе більш ефективним засобом проти багатьох бактерій, у тому числі стійких до медичних препаратів (холерний вібріон,патогенні кишкові палички) і ін.

У світлі вищенаведених досліджень цікаво відзначити, що гомеопати давно використовують настойку чорного кмину як прекрасний засіб при проблемах травного тракту.

Чорний кмин поліпшує лактацію

Зроблене дослідження Агарвала (1979 р.) довело, що Мaслo чорного кмину збільшує кількість молока в матерів, що годують. Також наукові дослідження показали, що Мaслo чорного кмину поліпшує ріст волосся і запобігає передчасному посивінню. Чорний кмин займає велике місце в грецькій і арабській медицині, засновниками якої були Гіппократ, Гален, Авиценна. Окремо варто згадати про широке застосування кмину в аюрведі. Важливо відзначити — при регулярному застосуванні кминного масла, знижується вміст цукру в крові, що є необхідною умовою лікування хвороби століття – цукрового діабету.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення