Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Арабська косметика бренд DR RASHEL


Бренд Dr. Rashel був заснований в багатому місті ОАЕ - Дубаї. Саме цей парфумерний бренд вийшов на елітний косметичний ринок з унікальним натуральним милом ручної роботи. З самого початку Доктор Рашель усвідомлював важливість оригінальності пропозицій для покупателей.

В 2000 році було проголошено, що завдяки природному догляду за шкірою і природній красі людина отримує насолоду, задоволення і счастье.

В 2002 року з'явилася серія продуктів для догляду за шкірою «Золота життя». З тих пір Dr. Rashel постійно забезпечує високу якість товарів по природному догляду за шкірою, вироблених з чудової натуральної сировини і вимагають особливої ​​майстерності при виготовленні. 

Так, серія натуральних ефірних масел Доктор Рашель, концепція виробництва якої виникла в древній селі на південному сході Франції, об'єднує аромат сонячного світла, квітів і рослинного світу, надаючи кожній жінці красу і силу молодості.

Dr. Rashel пропагує ідею натурального догляду за шкірою, коли ароматичні молекули квітів і повітря змішуються і проникають в ваше тіло, і ви відчуваєте, що ваша душа ширяє в природних ароматних кольорах.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення