Святкові аромати твоєї мрії

Oyuny-AL HARAMAIN /
Оюні-Аль Харамейн
20 мл

Oyuny-AL HARAMAIN

695 грн.

Al Haramain
Tanasuk / Аль Харамайн
Танасук 12 мл
Al Haramain Tanasuk

585 грн.

Al Haramain - Faris /
Аль Харамайн - Фаріс
12 мл
Al Haramain – Faris

585 грн.

Al Haramain Amira /
Аль Харамайн Аміра
12 мл
Amira Al.Haramain

520 грн.

URBANIST FEMME
100 мл
  
URBANIST FEMME

750 грн.

AL HARAMAIN-Safa
(АЛЬ-ХАРАМЕЙН-
Сафа) 10 мл

185 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Масло чорного кмину й малята

Масло чорного кмину й малятаМаленькі діти часто мучаться через скупчення газиків у кишечнику. Від цього у малят трапляються кольки – причина багатьох безсонних ночей у молодих батьків. Використовуючи масло із чорного кмину, можна призупинити шумування в шлунках малят і допомогти вивести гази. Крім цього, чорний кмин знімає хворобливі відчуття й розслаблює мускулатуру кишечника. Усі ці якості насіння і масла чорного кмину як не можна краще підходять у випадках проблем з дитячим травленням, що формується.

Для полегшення стану маляти рекомендується наступний засіб: столову ложку насіння чорного кмину, заливають 250 мл води й варять п'ять хвилин під кришкою. Щоб маля захотіло пити цей відвар необхідно додати до нього цукру за смаком. Маля слід напувати відваром чорного кмину кожні чотири години, даючи по одній чайній ложці відвару. Якщо дитина плаче, дригає ніжками й напружує животик, це означає, що в нього кольки. Таке нерідко буває з малятами до трьох місяців. У деяких випадках можна зробити клізмочку або використовувати гумову газовідвідну трубочку, які знову з'явилися в наших аптеках.

Застосування масла чорного кмину під час вагітності неприпустимо, а в період лактації Масло чорного кмину може бути дуже корисно. Відразу після пробудження випити чайну ложку масла чорного кмину й запити великою кількістю води (2-3 склянки). Важливо пити свіжий кефір, не пізніше 1 дня від дати виробництва. Тому що кефір здобуває зворотні властивості після декількох днів зберігання. Також для поліпшення лактації можна зробити такий чай: 1 столову ложку насіння чорного кмину подрібнити, покласти у велику склянку й залити окропом. Дати настоятися 8-10 хвилин. Додати молоко й мед за смаком.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення