Святкові аромати твоєї мрії
Al Haramain Opposite Pink - 100 мл 1325 грн. |
Al Haramain France Sophia Midnight - 100 мл 1450 грн. |
Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл 1325 грн. |
Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл 925 грн. |
NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл 1125 грн. |
SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл 1125 грн. |
Чорний кмин. Стаття ханса Вагнера
Безліч практикуючих лікарів у різних країнах в останні роки стали використовувати Мaслo чорного кмину при лікуванні запальних процесів усіх видів, а також грибкових інфекцій. Також, чорний кмин ефективно знижує рівень цукру в крові, що підтверджується численними дослідженнями.
У звіті Рако-Імунно-Біологічної лабораторії Південної Кароліни відзначається, що чорний кмин позитивно впливає на тканини кісткового мозку й клітки імунної системи, підвищує вироблення інтерферону, захищає здорові клітки від впливу вірусів, знищує пухлинні клітки, підвищує число антитіл.
Усі ці корисні властивості роблять Мaслo чорного кмину ідеальним засобом для профілактики й лікування раку. У цей час багато наукових інститутів зайняті вивченням властивостей і можливістю застосування чорного кмину для лікування інших захворювань.
Знаменитий професор-імунолог Пітер Шляйхер з Мюнхена, який в 1986 році став наймолодшим членом Всесвітньої медичної академії за всю історію її існування, досліджував чорний кмин у пошуках нових методів лікування хронічних захворювань.
Його висновки схожі з наведеними вище.
У тексті доповіді сказане, що Мaслo чорного кмину багате лінолевой і гамма-лінолевой кислотами, які необхідні організму для вироблення деяких гормонів і гормоноподібних речовин, називаних простагландинами.
Лінолева кислота стабілізує клітинні мембрани, а простагландин перешкоджає розвитку запальних процесів. Таким чином, організм справляється з інфекцією, яка могла б послужити причиною розвитку хронічних захворювань, від банальної алергії до ракових пухлин, на ранній стадії.
У дослідженні німецького імунолога також відзначене, що чорний кмин стабілізує збільшену Т-Клітинну функцію хворого, що страждає алергією й підвищує кількість імунних реакцій. Функції імунної системи нормалізуються й поширення вірусів серед здорових клітин організму зменшується.
Висновки були отримані в результаті дослідження чорного кмину, у якому взяли участь 600 пацієнтів, 70% яких повністю вилікувались від алергії на пилок і пил, нейродерміту, астми. Одержавши такі приголомшуючі результати, Професор Пітер Шляйхер рекомендував застосовувати чорний кмин і Мaслo чорного кмину при лікуванні алергійних захворювань, застуди й грипу.
У країнах Південно-східної Азії та Близькому Сході чорний кмин і Мaслo чорного кмину використовується в якості ліків від усіх видів алергії, запальних процесів, захворювань шлунково-кишкового тракту, простудних захворюваннях і багатьох інших недуг. Недарма пляшечка з Мaслoм чорного кмину була знайдена в гробниці Тутанхамона.
На заході чорний кмин застосовувався при лікуванні виразки шлунка, дизентерії, жовтяниці. Відомо також, що чорний кмин сприяє збільшенню кількість молока в матерів, що годують.
За словами доктора Шлейхер причина, унікальності масла чорного кмину у тому, що саме сполучення речовин і вітамінів, що входять до складу, дозволяє одержувати оптимальний ефект при лікуванні багатьох недуг. Але потрібно переконатися, що ви використовуєте тільки натуральне Мaслo холодного віджиму.
Колеги доктора Шляйхера відреагували на його дослідження чорного кмину досить позитивно. Професор Райтмюллер, директор Інституту імунології при Університеті Мюнхена, також вважає, що екстракт і Мaслo чорного кмину позитивно впливає на роботу імунної системи й рекомендує його застосування в якості біорегулятора.
Професор Майкл Мюрер з дерматологічної клініки Мюнхена вже багато років застосовує чорний кмин при лікування пацієнтів. За його словами, чорний кмин допомагає зупинити шкірні запалення й вилікувати нейродерміт.
На Міжнародному конгресі, присвяченому раковим захворюванням у Делі в 2009 році пролунала доповідь про властивості чорного кмину при лікуванні ракових пухлин.
Переклад зі статті Ханса Вагнера.