Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

ПАТЧИ ПІД ОЧІ DR. RASHELПатчі DR RASHEL Gold Black Pearl Hydrogel Eye Mask 60 шт (1474) ЦІНА: 385.00 ГРН.

Патчі для очей з гідрогелю з чорними перлами зберігають еластичність і гладкість, знімають мішки під очима, зменшують тьмяну шкіру навколо очей.

Патчі для очей з гідрогелем з чорних перлів також можуть бути використані на лобі, області рота і щоки.

Переваги: ​​Формула Black Pearl прискорює процес омолодження, видаляючи зморшки і інші ознаки старіння.
Крім того, протеїни в Black Pearl оживляють і зміцнюють шкіру під очима, роблячи її більш гладкою і пружною. Створена з розкішного золота, патчі покращують кровообіг і пружність, зменшують набряклість і темні кола під очима.
Патчі DR RASHEL 24k Gold Collagen Hydrogel Eye Mask 60 шт (1473)  ЦІНА:  385.00 ГРН.

Гідрогелеві патчі омолоджують шкіру, підтягують її і роблять пружною, розгладжують зморшки, освітлюють темні кола і зменшують мішки під очима.

Золоті "пелюстки" ідеально підходять для використання під очима. Гусячі лапки, припухлості і темні кола, які значно старять обличчя і роблять його втомленим - все це можна усунути за допомогою гідрогелевих патчів.

Колоїдне золото має бактерицидну дію, сприяє оновленню шкіри на клітинному рівні. Крім того, дрібні іони золота швидко і глибоко проникають через клітинну мембрану і транспортують туди поживні компоненти равликового екстракту.
Золото сприяє швидкому відновленню шкіри, розгладжує зморшки і робить шкіру пружною і ніжною.

Колаген в складі патчів відновлює здатність синтезувати власний колаген, завдяки чому клітинні волокна повертаються до свого природного стану, стають пружними і еластичними. Колаген сприяє омолодженню шкіри, усунення зморшок, забезпечує лифтинговое дію.
Патчі Гідрогелеві DR RASHEL Ruby Nutrition Energy eye Mask 60 шт (1475)  ЦІНА:  385.00 ГРН.

Гідрогелеві патчі для очей з пудрою рубіна забезпечують моментальне зволоження та живлення, допомагають усунути набряки і темні кола, розгладжують мімічні та вікові зморшки і запускають процеси відновлення шкіри.

Патчі містять екстракт пудри рубіна, завдяки якій поліпшується еластичність і пружність шкіри.

При регулярному використанні патчів, шкіра навколо очей стане помітно зволоженою і насиченою, темні кола освітлити, а глибина зморшок значно зменшиться.
Завдяки щільному прилягання патчів, активні компоненти глибоко проникають в клітини шкіри і природним чином поглинаються.

У процесі використання патчі підсихають і поступово стають тоншими. Вони можуть довго знаходиться на шкірі, не падаючи з неї під час сну або звичайних домашніх справ.ПАТЧІ від DR.RASHEL MARINE ALGAE ENERGY HYDROGEL EYE MASK 60шт (1476)  ЦІНА:  385.00 ГРН.

У складі патчів містяться: Екстракт ламінарії Японської, Екстракт з морських водоростей Algae

Гідрогелеві патчі для очей з екстрактами водоростей усувають темні кола та мішки під очима, знімають набряклість, підвищують пружність і еластичність, мають ліфтинг-ефектом, зволожують і живлять.

Гідрогелеві патчі збагачені амінокислотами і антиоксидантами, вітамінами та іншими корисними речовинами завдяки що входять до складу різноманітних водоростей і рослин.


                                                                                                                                                                     

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення