Святкові аромати твоєї мрії

Al Haramain Opposite  Pink - 100 мл 

1325 грн.

Al Haramain  France Sophia  Midnight - 100 мл


1450 грн.

Al Haramain Maze/ Аль Харамейн Лабиринт - 50мл


1325 грн.

Belle - Al Haramain / Аль Харамайн Бель - 75мл


925 грн.

NARJIS AI HARAMAIN / Нарджис Аль Харамейн - 15мл


1125 грн.

SADAF AL HARAMAIN / Садаф АЛЬ ХАРАМАЙН - 15мл


1125 грн.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Дослідження французьких учених препарату на основі чорного кмину при гепатиті

Дослідження французьких учених препарату на основі чорного кмину при гепатитіЦіль дослідження: Установити ефективність і переносимість препарату на основі Чорного Кмину в капсулах у якості препарату базисної антивірусної терапії при вірусному гепатиті С, а також виявити можливі побічні ефекти.

Теза: У дослідженні брало участь 200 пацієнтів із хронічним активним вірусним гепатитом С, підтвердженим гістологічно й асоційованим з високим рівнем копій ДНК вірусу по ПЦР.

Вивчалася противірусна активність нового препарату на основі масла чорного кмину в капсулах, зареєстрованого в «Інноваційній лабораторії по розробках і розвитку поставок лікарських засібів» г. Клермон-Ферран, Франція. Номер патенту 200605216, Реєстраційний номер у міністерстві охорони здоров'я Франції - 2861.

Місце проведення – Гепатоцентри на території Франції.

Період 01.1999 – 10.2005

Лабораторні дослідження функціонування печінки показали нормалізацію печіночних ензим у всіх пацієнтів після застосування капсул з маслом чорного кмину; згідно з кількісною оцінкою РНК вірусу гепатиту Із за допомогою ПЦР в 70 % пацієнтів спостерігається повна ремісія віремії, а в 30% пацієнтів - часткова ремісія.

Рентгенівське дослідження печінки й ультразвукове зондування живота показали значиме поліпшення стану й розміру печінки, також відбулися паренхіматозні зміни в 67.5% пацієнтів. Щодо діаметра воротної вени, капсули з маслом чорного кмину, показали значиме поліпшення й нормалізацію діаметра воротної вени й тиски у всіх пацієнтів; також в 96% пацієнтів відзначається значиме поліпшення стану, розміру й діяльності селезінки.

За результатами біопсії печінки й гістопатологічного обстеження було виявлено, що при хронічному вірусі гепатиту С капсули з маслом чорного кмину сприяли поліпшенню стану в 69% пацієнтів, що становить середню інтенсивність діяльності вірусу гепатиту С, тоді як в 1% пацієнтів спостерігалася повна інтенсивність діяльності, в 30% - менше поліпшення.

При оцінці загального стану пацієнтів, капсули з маслом чорного кмину сприяли поліпшенню загального стану в 98% пацієнтів. Пацієнт залишав відгуки про те, що більше не мав почуття утоми, виснаженості й слабкості, покращився апетит, зникло відчуття нудоти й спазми на правій стороні живота. Пройшла темна пігментація на обличчі й ногах. Пацієнти поступово починали набирати у вазі, і як результат, зник блідий жовтий колір в очах і на нігтях, що вказувало на те, що печінка почала працювати. Також значно зменшилася щоденна кровотеча з рота, ясен, носа, що пов’язане зі значним підвищенням виділення протромбіну в печінці.

На рівні фіброзу печінки, в 65% пацієнтів спостерігалося поліпшення до м'якого фіброзу печінки, тоді як 10% пацієнтів досягли мінімального рівня фіброзу, а в інших 25% пацієнтів спостерігалося мінімальне поліпшення фіброзу печінки. Пацієнти приймали дані ліки по 3 гр. у день після їжі на період від 24-48 місяців залежно від ваги виремії вірусу гепатиту С та стану печінки. Таким чином, масло чорного кмину в капсулах не має яких-небудь побічних дій і має гарну опірність.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення